Dodawanie pozytywnych komentarzy - jakie mogą być skutki?
Czy dodawanie pozytywnych komentarzy jest legalne oraz jakie moga być skutki takiego działania w sieci? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule. Zachęcamy do lektury.
2019-05-27, 09:59

Komentowanie w sieci

Treści dodawane w sieci zarówno w Social mediach jak i na stronach prowadzonych przez pisma dziennikarskie lub na blogach zazwyczaj mamy możliwość komentowania owych wpisów. Oczywistym jest, że dodawanie negatywnych wpisów, które naruszają dobre imię nmoże być uznane jako działanie nielegalna, szczególnie jeśli mija się z prawdą. Natomiast jak wygląda sprawa w przypadku dodawania pozytywnych komentarzy? Czy również i jest to w jaki sposób nielegalne?

Dodawanie pozytywnych komentarzy w internecie

Dodawanie pozytywnych komentarzy na zlecenie jest uznawane za działanie nieuczciwe i w związku z art. 3 ust. 1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji  jest działaniem sprzecznym z prawem lub dobrymi obyczajami,  jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta. Rozumiane jest przez prawo jako rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości, za które mogą grozić sankcje prawne. Czyścimy Internet jako firma, której działania są ściśle związane z prawami intrernetu, zachęca do odwiedzenia specjalistycznego bloga, gdzie w szerszy sposób tłumaczymy jak pozytywne komentarze pisane i publikowane na zlecenie mogą negatywnie wpłynąć na prowadzony przez ciebie biznes. 

KONTAKT / AUTOR
czysciemy internet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.